Otázky a odpovědi

Naše garážová vrata jsou vyráběna na míru. K tomu, abychom Vám spočítali cenu potřebujeme přesný rozměr stavebního otvoru tj. (šířku, výšku, nadpraží) a dále jaký typ designu jste si vybral a v jakém barevném provedení. Dále jestli máte zájem o vrata v manuálním provedení nebo s pohonem a dálkovým ovládáním. Na základě těchto údajů Vám naši pracovníci vypracují přesnou cenovou nabídku.

Pokud již máte vrata vybraná a vypracovanou cenovou nabídku je nejlepší domluvit si schůzku buď na naší firmě, nebo se můžete sejít s naším pracovníkem přímo na místě realizace. Podepíšete smlouvu a zaplatíte zálohu ve výši 50% ceny garážových vrat. Náš pracovník ještě jednou přesně zaměří stavební otvor a objedná garážová vrata u výrobce. Realizace zakázky je pak od objednávky přibližně do 3 týdnů.

Ve většině případů doporučíme a dodáme zákazníkovi pohon se kterým máme dlouholeté zkušenosti a vyhovuje na konkrétní typ vrat. Pokud máte vlastní pohon, pak je možné se domluvit na jeho použití, ale v tom případě neposkytujeme záruku funkčnosti, neboť se nejedná o námi dodaný výrobek.

Ano v případě nejasností se můžete obrátit na naše pracovníky, kteří Vám poradí při výběru vrat a poskytnou informace ohledně stavebních úprav nutných k montáži vrat. Domluvte si schůzku přímo na kontaktních telefonech firmy. Přímo v prostorách firmy si také můžete prohlédnout velké množství vzorků, obrázků a funkčních modelů vrat pro Vaše lepší rozhodování. Po domluvě Vám můžeme zapůjčit vzorek domů např. k porovnání barvy k oknům apod.

Doba dodání v případě sekčních vrat je 14 dnů až 1 měsíc. V případě garážových vrat jiného typu jsou to zhruba 3 týdny. Pokud se budeme bavit o rychloběžných vratech tak jejich dodání je záležitost kolem 8 týdnů.

Tuto otázku řešíme zcela individuelně a jak je uvedeno v předchozím bodě, v případě dodání našich garážových vrat, provádíme pečlivé zaměření stavebního otvoru, které zahrnuje i poradenství ohledně řešení případných stavebních úprav.

Jako každý dodavatel, rádi pracujeme s produkty, které máme již ověřené. Samozřejmě pokud máte již nějaký pohon, můžeme se domluvit, ale v tomto případě nebudeme držet záruční dobu nad tímto produktem, protože se nejedná o námi dodávaný produkt