• Koterovská 133
  • 326 00 Plzeň
  • +420 606 684 424
  • info@vratamares.cz

O nás

Kdo jsme?

Více o nás a historii firmy..

Co hlavně nabízíme?

Naše produkty a zkušenosti...

Proč jsi vybrat nás?

Razíme cestu kvality...

Reference

Nechte se inspirovat pří Vašem výběru..

Jsme rodinná firma zabývajicí se montáží garážových a průmyslových vrat

Vznik firmy se datuje v roce 2000 – původně jako FO Radek Mareš později již transformace na firmu Vratové systémy Mareš s.r.o.

Firma si po celou dobu zakládá na statusu rodinné firmy. Jednateli jsou po celou dobu činnosti pan Radek Mareš a paní Valerie Marešová.

Původní specializace firmy byla zaměřena především na dodávku a montáž garážových vrat a od samého počátku v tomto oboru firma spolupracuje s renomovaným výrobcem garážových vrat firmou Kružík s.r.o.

Později vzhledem k rozšířené poptávce po dalším sortimentu se firma začala věnovat  také dodávkám a montáži vjezdových bran, pohonů vjezdových bran, rozšířila sortiment dálkových ovladačů a komponentů k vratům a bránám. Vjezdové brány je možné rozšířit i o vrátka či plotové díly.

 V posledních letech se výrazně zvýšila poptávka po dodávkách stínící techniky, žaluzií, markýz, bioklimatických pergol, rolet, screenů apod.  V této oblasti naše firma velice rozšířila nabízený sortiment a vybere si  u nás jisté i náročný zákazník.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu. V již zmíněném Plzeňském kraji úzce spolupracujeme s několika významnými stavebními firmami stavícími celé lokality bytových a rodinných domů, do nichž dodáváme vrata, brány a stínící techniku.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodných garážových vrat a pak následně s montáží a servisem

Ať řešíte jakoukoliv problematiku ohledně  montáže nebo pozáručního servisu garážových nebo průmyslových vrat, jsme Vám plně k dispozici.

Zadej poptávku
Poskytujeme také servis průmyslových vrat, nakládacích ramp a můstků velkým firmám jako je Panasonic či Jtekt.

Firma úzce spolupracuje s významnými korporátními zákazníky jako jsou stavební a montážní firmy v Plzeňském kraji. Máme s nimi uzavřené servisní smlouvy a provádíme zde pravidelnou údržbu a servisní výjezdy. Jedná se např. o firmu Panasonic AVC Networks Czech, s.r.o.,IKO stavby s.r.o.,   JTEKT Czech Republic nebo  MD Elektronik spol. s r.o.

Opíráme se o prověřené dodavatele

 Firma Vratové systémy Mareš s.r.o. se po celou dobu působnosti opírá o prověřené dodavatele jako je firma Kružík s.r.o. – jedná se o českou firmu se kterou nás váže letitá spolupráce. Je to partner na kterého se můžeme spolehnout jak při prvotní zakázce výroby nových vrat ,tak i v případě servisních oprav či reklamací. Právě spolupráce s prověřenými partnery nám dává možnost velice rychle reagovat na požadavky zákazníků co se týče servisu vrat. 

V oblasti stínící techniky se opíráme o firmu Climax s.r.o se kterou máte také výborné zkušenosti. V případě specifických požadavků zákazníka můžeme samozřejmě objednat výrobky i jiných firem. Snažíme se vždy zákazníkovi vyjít vstříct, ale také mu poradit, popřípadě doporučit výhodnější řešení, tak aby získal tu nejlepší kvalitu za nejvýhodnější cenu.

Ukázky realizace

Vratové Systémy Mareš s.r.o.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu.

Kontaktní informace

Koterovská 133

326 00 Plzeň

+420 606 684 424

info@vratamares.cz

Pondělí - Pátek: -------------------------- 8:00 am - 16:00 pm

Sobota: ------------------------------------ zavřeno

Neděle ---------------------------------------- zavřeno

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.