• Koterovská 133
  • 326 00 Plzeň
  • +420 606 684 424
  • info@vratamares.cz

Rolovací vrata

Garážová rolovací vrata

Vrata rolovací jsou variantou jen pro ty z Vás, kteří potřebují zachovat stropní prostor své garáže pro jiné účely a z tohoto důvodu je pro ně varianta sekčních vrat neakceptovatelná. Svou lehkou konstrukcí zajistí dostatek místa uvnitř i venku před ní. Rolovací garážová vrata jsou jedním z konstrukčních typů vrat, který může být využit v privátním i v průmyslovém sektoru.

více info

Instalace vrat je možná bez stavebních úprav. I když je funkce vrat hlavně praktická, svým elegantním vzhledem se stávají moderním doplňkem každého objektu

Rolovací vrata sestávají z hliníkových zateplených lamel o výšce 77mm a díky své konstrukci se nábal nabaluje do boxu umístěného nad stavebním otvorem. Stejně jako u sekčních vrat, jsou barvy rolovacích vrat vybírány dle vzorníku RAL.

  • Úspora místa

  • Variabilita umístění

  • Záruka 5 let na vybrané komponenty

  • Komfortní ovládání a bezpečnost

  • Levný provoz a údržba

  • Řešení na míru

MOŽNOSTI PROVEDENÍ A DALŠÍ

Variabilní, na prostor nenáročný způsob uzavření garáže - Hliníkové lamely

Rolovací garážová vrata MINIROL jsou konstruována z do sebe vzájemně zamčených hliníkových lamel o krycí výšce 77mm. Lamely jsou pro ještě lepší izolační vlastnosti zatepleny PUR pěnou a jsou navíjeny do horního hliníkového boxu pomocí bočních vodících lišt. Díky této jednoduché technologii lze v případě kolize automobilu s vraty vyměnit pouze jednotlivé lamely, nikoliv vrata celá. Montáž garážových vrat je možná před, za nebo do stavebního otvoru.

Nabídka jejich barevného provedení je tedy nesmírně široká. Dodávány jsou v mnoha variantách imitace dřeva i plně barevných provedeních. Na přání zákazníka je možné vrata lakovat do jakékoliv barvy vzorníku RAL případně použít renolitové fólie.

Soubory na stáhnutí

Vratové Systémy Mareš s.r.o.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu.

Kontaktní informace

Koterovská 133

326 00 Plzeň

+420 606 684 424

info@vratamares.cz

Pondělí - Pátek: -------------------------- 8:00 am - 16:00 pm

Sobota: ------------------------------------ zavřeno

Neděle ---------------------------------------- zavřeno

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.