• Koterovská 133
  • 326 00 Plzeň
  • +420 606 684 424
  • info@vratamares.cz

Sekční vrata

Sekční garážová vrata

Sekční vrata jsou ideální kombinací kvality a ceny.  Sekční vrata, které montujeme jsou výrobkem české firmy Kružík, která operuje na našem trhu již více než 20let.

Jedná se o nejvíce rozšířený typ námi montovaného výrobku od české firmy Kružík.

více info

Sekční garážová vrata a jejich funkce

Princip sekčních vrat je velmi jednoduchý - jednotlivé sekce (o šířce 500 nebo 600 mm) se lámou v tzv. zámcích, které zajišťují plynulý přechod panelů při jejich otevírání. Zámky mají navíc bezpečnostní úpravu, tudíž se nemůže stát, aby se mezi dva protikusy dostal jakýkoliv předmět a vrata tímto způsobem poškodil.

Sekční garážová vrata a povrch

Sekční vrata firmy Kružík nejsou plastová – jejich povrch je vytvořen z kvalitního pozinkovaného plechu a vrata jsou VŽDY zateplená – a to 40mm polyuretanové výplně. Sekční vrata jsou osazena těsnícími gumovými profily, které zajišťují, že vrata při zavření kompletně utěsní stavební otvor.

Sekční garážová vrata a design

Pro sekční vrata můžete zvolit jeden z námi dodávaných >designů panelů – ať už se jedná o panel v tradičním designu lamela nebo velmi originální provedení V-profil (Všechny typy panelů si můžete prohlédnout v sídle naší firmy, kde Vám rádi ukážeme i funkční model sekčních vrat).

Sekční vrata a příslušenství

Samozřejmě Vám také můžeme nabídnout široký sortiment příslušenství pro sekční vrata, ať už se jedná o větrací mřížky či okénka.

Sekční vrata se VŽDY montují za stavební otvor.

Více informací Vám rádi sdělíme na tel. čísle, emailové adreseči v sídle naší firmy.

 

  • Výborné tepelně-izolační vlastnosti

  • Možnost vlastního designu

  • Nejdelší záruka na trhu 11 let

MOŽNOSTI PROVEDENÍ A DALŠÍ

Hladký design pro sekční vrata

Velmi oblíbený provedení vrat s moderním a luxusním vzhledem. Provedení typu Hladký (Flat) označuje panel, jehož struktura povrchu není ničím upravena. Panel je bez jakýchkoliv prolisů zcela hladký a doplňuje moderní architekturu stavby. Výhodou je jednoduchost, praktičnost a snadná údržba. Hladký design umožňuje aplikaci široké škály barev dle vzorníku RAL a všech imitací dřeva i barevných fólií při využití technologie kašírování. Tento typ panelů je také nejvhodnější pro potisk technologií DURA PRINT. V tomto provedení není možno použít strukturu dřeva woodgrain.

Vyber si z galerie dekorů

Soubory na stáhnutí

Vratové Systémy Mareš s.r.o.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu.

Kontaktní informace

Koterovská 133

326 00 Plzeň

+420 606 684 424

info@vratamares.cz

Pondělí - Pátek: -------------------------- 8:00 am - 16:00 pm

Sobota: ------------------------------------ zavřeno

Neděle ---------------------------------------- zavřeno

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Na našem webu používáme cookies.

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.