+420 606684424 •

Venkovní rolety

Stále oblíbenějším produktem jsou venkovní rolety. Jedná se o lamelový nábal umístěný v boxu nad oknem.

Tento box může být namontován na již dodělanou fasádu (tzv. přiznaný kastlík) nebo můžeme použít variantu podomítkového provedení, kdy je box kompletně schován pod omítkou a přístup k roletě je pouze přes revizní klapku, takže box rolety nenaruší architektonický ráz objektu.

Další variantou je instalace rolety do překladů HELUZ a RONO. Jedná se o nadokenní nosný profil, který zároveň slouží jako schránka pro stínící techniku.

Nejenže tyto rolety fungují jako ochrana před prudkým světlem, zároveň fungují jako tepelná izolace a ochrana oken před povětrnostními vlivy a tím pádem prodlužují jejich životnost. Předokenní rolety také představují výborný bezpečnostní prvek – rolety jsou chráněni speciální pružinou, která zabraňuje jejich nadzvednutí a tím pádem představují další překážku proti vloupání.

Ovládání venkovních rolet je velmi jednoduché. Buď si můžete zvolit manuální ovládání rolet pomocí navíječe, nebo lze zvolit ovládání motorické. Pro tuto variantu můžete zvolit standardní ovládání pomocí dálkového ovladače, nebo jít modernější cestou a zvolit ovládání pomocí časovače, větrného či slunečního čidla.

Motorické ovládání rolet lze seskupit do jednoho centrálního nástěnného panelu. Venkovní rolety lze objednat ve všech barvách vzorníku RAL či v kašírovaném provedení a mohou být osazeny sítěmi proti hmyzu.Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)