+420 606684424 •

Technologie potisku DURA PRINT na vzestupu

Líbíla by se Vám originalita vzhledu Vašich vrat? Nechcete si vybírat jenom z možností nabídky vrat s folií? Nabízíme Vám světově unikátní technologii DURA PRINT využívající digitálního inkoustového tisku. S potiskem DURA PRINT Vám dokážeme na vrata natisknout opravdu cokoliv. Exotické dřevo, speciální tvary nebo třeba logo Vaší firmy? Je to pouze na Vás, co si vyberete.

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající digi- tálního inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odol- ností jak proti UV záření, tak i proti oděru a otěru.

 Kružík - duraprint.cz

Nabízíme možnosti:

 

1.STANDARD

Standartní sada motivů nejčastěji používaných designů se širokou nabídkou imitací dřeva.

 

 

 

 

 

2. EXCLUSIVE

Motivy exklusive obsahují například motivy betonu, kamenné nebo cihlové obklady, různé vektorové vzory a širokou škálu imitací exotických dřevin.

 

 

 

 

 

3. INDIVIDUAL

V případě individuálního designu je vše v rukou zákazníka či architekta. Potřebujeme pouze tisková data ve vektorovém formátu nebo jako obrázek s 300 DPI.

 

 

 

 

 

4. UNICO

Kolekce Unico představuje 10 dekorů speciálně navržených od designérky Ivy Bastlové. Jsou ideální volbou k moderním stavbám, kde podtrhnou originální vzhled.Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)