+420 606684424 •

Společnost Kružik

Společnost KRUŽÍK s.r.o. je tradičním výrobcem sekčních garážových a průmyslových vrat. Bohaté zkušenosti s výrobou a obchodem na domácím i evropském trhu ji řadí mezi největší tuzemské producenty v tomto oboru.

KRUŽÍK s.r.o. vyrábí vrata na míru a tím dosahuje toho, že každý stavební otvor je precizně vyplněn. Společnost je shopná vyrobit vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

 

Vrata se standardně skládají ze sekcí, které jsou vyrobeny z oboustranně žárově pozinkovaných ocelových plechů vysokých 500 nebo 610 mm, o síle 0,5–0,7 mm, s povrchovou úpravou tvořenou lakováním stálobarevnou práškovou polyesterovou barvou.

Izolační výplň tvoří vždy kvalitní PUR pěna silná 40 mm, což zaručuje vynikající tepelně izolační vlastnosti. Provedení styku jednotlivých sekcí zamezuje riziku sevření prstů při manipulaci s vraty, což ocení především rodiny s dětmi.

Všechna garážová vrata KRUŽÍK jsou vybavena speciálními vyrovnávacími (torzními) pružinami, které zajišťují jejich nadlehčení, takže ruční otevírání nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

Vrata jsou standardně dodávána v barvě bílé, na přání je možno dodat jakoukoli barvu dle široké palety RAL nebo exkluzivní provedení v imitaci dřeva.

Imitaci dřeva dodáváme v provedení zlatý dub, tmavý dub, zelený dub a mahagon. Dále nabízíme dalších 24 možností imitace dřeva, ale tato provedení jsou zatím pouze pro vrata typu FLAT.

Více na stránkách výrobce: http://www.kruzik.cz/Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)