+420 606684424 •

Průmyslová vrata

Průmyslová vrata

Naše firma se též specializuje na průmyslové provedení vrat, ať už se jedná o oddělení či uzavření prostor pro nakládku a vykládku kamionů, pro oddělení koridorů mezi halami rychloběžnými vraty, či nainstalování protipožárních uzávěrů.


Průmyslová vrata sekční

Mohutnější provedení již výše uvedených sekčních vrat. Tak jako jejich privátní varianta, můžeme sekční průmyslová vrata dodat ve velmi širokém sortimentu barev a imitací. Díky možnostem našeho výrobce dodáváme tato vrata nejen v různých designových, ale i konstrukčních provedeních. Nemáte potřebný prostor pro funkci standardního kování sekčních vrat (ať už kvůli vedení vody, vzduchu, či kabelových lávek),ale disponujete vysokým nadpražím?

V tom případě Vám můžeme nabídnout průmyslová vrata s kováním typu HL tzv. „zvýšené kování“, kdy je ohyb kování umístěný tak, že sekční vrata se vyhnou této překážce. Nebo můžeme jít ještě dál, a pokud je hodnota nadpraží vyšší, než je výška stavebního otvoru, můžeme Vám nabídnout kování VLO tzv. „vertikální kování“, kdy se pohyb vrat omezí pouze na prostor nad stavebním otvorem.


Průmyslová rolovací a rychloběžná vrata

Díky dlouhodobé spolupráci s firmami specializujícími se na průmyslová rolovací vrata, jsme Vám schopni nabídnout průmyslová rolovací či rychloběžná vrata. Tato vrata jsou konstrukčně mohutnějšího rázu, aby vydržela náročný provoz, přesto si zachovala stejné výhody jako typická rolovací vrata.
Rychloběžná vrata jsou lehká rolovací vrata, která jsou díky své konstrukci a pohonu schopná neuvěřitelně rychlého pohybu. Díky kvalitě našeho dodavatele, si tato vrata přes svou rychlost udržela patřičnou odolnost, aby mohly být některé typy těchto vrat umístěny jako externí uzavírání objektu. Dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment provedení tohoto produktu, od spirálových.

Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)