+420 606684424 •

Proč právě my


Firma Vratové systémy Mareš s.r.o. působí na trhu již více než 10 let. Spokojenost našich zákazníků můžete ověřit v našich referencích. Na požádání Vám ukážeme funkční vzorky vrat, vjezdových bran, markýz, předokenních rolet a žaluzií,které máme k dispozici v prostorách sídla firmy.

 Naše firma dlouhodobě spolupracuje s významnými stavebními firmami z Plzně a okolí  jako je například firma IKO stavby s.r.o. a dodává vrata a vjezdové brány do nově postavených lokalit.

 Firma Vratové systémy Mareš s.r.o. se po celou dobu působnosti opírá o prověřené dodavatele jako je firma Kružík s.r.o. – jedná se o českou firmu se kterou nás váže letitá spolupráce. Je to partner na kterého se můžeme spolehnout jak při prvotní zakázce výroby nových vrat ,tak i v případě servisních oprav či reklamací. Právě spolupráce s prověřenými partnery nám dává možnost velice rychle reagovat na požadavky zákazníků co se týče servisu vrat.

 V oblasti stínící techniky se opíráme o firmu Climax s.r.o se kterou máte také výborné zkušenosti. V případě specifických požadavků zákazníka můžeme samozřejmě objednat výrobky i jiných firem. Snažíme se vždy zákazníkovi vyjít vstříct,ale také mu poradit,popřípadě doporučit výhodnější řešení,tak aby získal tu nejlepší kvalitu za nejvýhodnější cenu.

Nesnažíme se nabízet nejnižší ceny na trhu. Mnoho firem na našem trhu nabízí levné výrobky u kterých je velmi nízká živostnost a v případě poruchy jsou tyto výrobky praktický neopravitelné. Zákaznici nás potom často oslovují s žádostmi o opravy např. pohonů na vjezdové brány a garážová vrata ,neboť  firma od které výrobek zakoupili již na trhu nepůsobí nebo servis neposkytuje.

Poskytujeme také servis průmyslových vrat, nakládacích ramp a můstků velkým firmám jako je Panasonic či Jtekt.

Naše firma se snaží vždy dodávat výrobky kvalitní  a ověřené .V případě poruchy poskytujeme  kvalitní a rychlý servis.

V případě Vašeho zájmu Vám můžeme ukázát naše výrobky na referenčních akcích popř. funkční vzorky v sídle firmy Vratové systémy Mareš s.r.o.

 Firma provozuje také velkoobchod výrobků pro zámečnické firmy na výrobu vjezdových bran.

 

Pokud potřebujete poradit s výběrem jsme tu pro Vás.Neváhejte nás oslovit e-maile či telefonicky nebo se přijďte podívat přímo do prostor firmy Vratové systémy Mareš s.r.o. (Koterovská ulice – atletický areál TJ SOKOL Petřín).

 

Snažíme se najít vždy řešení se kterým bude náš zákazník spokojen.

Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)