+420 606684424 •

O firmě


Svou činnost jsme zahájili v roce 2000 jako firma FO Radek Mareš. V roce 2005 byla však firma přetransformována na společnost Vratové systémy Mareš s.r.o., ale i přes tuto skutečnost si stále uchováváme status rodinné firmy, jejímiž jednateli jsou pan Radek Mareš a paní Valerie Marešová.

V začátcích jsme se specializovali výhradně na dodávku a montáž sekčních garážových vrat a vjezdových bran za významné spolupráce s renomovaným výrobcem garážových vrat - firmou Kružík s.r.o., se kterou stále spolupracujeme. Vzhledem ke snaze vyjít vstříc zákazníkům však později došlo k výraznému rozšíření nabízeného sortimentu.

Stěžejními produkty sice nadále zůstávají garážová vrata a vjezdové brány, ale nabídka se dále rozšířila o průmyslová vrata do velkých provozů, nakládací můstky, velké průmyslové brány a závory. Díky vysoké poptávce po servisním zabezpečení velkých průmyslových provozů uzavřela naše firma servisní smlouvy o poskytování oprav a servisní péče u stávajících produktů ve významných firmách jako jsou Panasonic, Jtekt, MD Elektronik,IKO stavby s.r.o. apod.

Co se týče soukromého sektoru – snažíme se vyhovět především zvýšené poptávce po stínící technice, jako jsou např. rolety, markýzy a žaluzie a dále nabízíme různé zabezpečovací systémy. S veškerým nabízeným sortimentem včetně přehledného obrazového znázornění se můžete seznámit na našich webových stránkách.

Naše firma působí především v Plzeňském kraji, ale výjimkou nejsou ani zakázky z Prahy a okolí, kde se zákazníkům vyplatí spolupráce s námi i za předpokladu vyšší ceny za dopravu. V již zmíněném Plzeňském kraji úzce spolupracujeme s několika významnými stavebními firmami stavícími celé lokality bytových a rodinných domů, do nichž dodáváme vrata, brány a stínící techniku.

Příznivé ohlasy na tuto naši spolupráci jsou nám největší odměnou. Dobrou vizitkou a také nejlepší reklamou jsou pro nás kladné reference spokojených zákazníků.

V naší firmě si zakládáme na individuálním přístupu ke každému z nich a snaze vyhovět jejich specifickým potřebám.

Samozřejmostí jsou pro nás množstevní slevy u větších odběrů. To je však předmětem konkrétního jednání se zákazníkem.

Na trhu se stále častěji objevují firmy, které dokážou maximálně stlačit pořizovací cenu nabízeného produktu, ale žel na úkor kvality a další následné servisní péče o zákazníka. Touto cestou se naše firma vydat nechce. U nás péče o zákazníka prodejem nekončí, proto se na nás můžete s případným dotazem, problémem či závadou kdykoliv obrátit. Jsme tu pro Vás.

 

S přáním možné budoucí spolupráce jednatelé Radek a Valerie Marešovi

Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)