+420 606684424 •

Akce na sekční vrata pro rok 2018

Opět přicházíme s akcí na sekční garážová vrata, tentokrát jsme se zaměřili na možnosti digitálního tisku duraprint.

Platí pro vrata se všemi druhy panelů, které máme standardně v nabídce (vždy o síle 40 mm) v barvě bílé, v kterémkoli odstínu dle vzorníku RAL (kromě metalických barev) i s digitálním potiskem technologií DURA PRINT. Tato akce se vztahuje i na veškeré imitace dřeva, kovů a barevné fólie.

 

 

Co je DURA PRINT?

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající digi- tálního inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odol- ností jak proti UV záření, tak i proti oděru a otěru.

 

Nabízíme možnosti:

 

1.STANDARD

Standartní sada motivů nejčastěji používaných designů se širokou nabídkou imitací dřeva.

 

 

 

 

 

2. EXCLUSIVE

Motivy exklusive obsahují například motivy betonu, kamenné nebo cihlové obklady, různé vektorové vzory a širokou škálu imitací exotických dřevin.

 

 

 

 

 

3. INDIVIDUAL

V případě individuálního designu je vše v rukou zákazníka či architekta. Potřebujeme pouze tisková data ve vektorovém formátu nebo jako obrázek s 300 DPI.

 

 

 

 

 

4. UNICO

Kolekce Unico představuje 10 dekorů speciálně navržených od designérky Ivy Bastlové. Jsou ideální volbou k moderním stavbám, kde podtrhnou originální vzhled.