+420 606684424 •

Líbíla by se Vám originalita vzhledu Vašich vrat? Nechcete si vybírat jenom z možností nabídky vrat s folií? Nabízíme Vám světově unikátní technologii DURA PRINT využívající digitálního inkoustového tisku. 

Zcela nová a světově unikátní technologie využívající digi- tálního inkoustového tisku s vytvrzováním UV lampou je založena na nanášení inkoustu na vratový panel. Tím se předchází vzniku napětí povrchového materiálu panelů, obzvláště v místech ohybů a ostrých hran (především u panelů drážka a kazeta).

Následně je výsledný inkoustový tisk zalakován matným PUR lakem. Výsledný povrch tak disponuje vysokou odol- ností jak proti UV záření, tak i proti oděru a otěru.

Najdi si svůj design pro digitální tisk na svoje vrata

S potiskem DURA PRINT dokážeme na vrata natisknout cokoliv, co si přejete. Kamenný vzhled, exotické dřevo, geometrické tvary nebo logo firmy? Výběr je na vás.

 • Více o designu .

  STANDARD

  Standartní sada motivů nejčastěji používaných designů se širokou nabídkou imitací dřeva.

 • Více o designu .

  EXCLUSIVE

  Motivy exklusive obsahují například motivy betonu, kamenné nebo cihlové obklady, různé vektorové vzory a širokou škálu imitací exotických dřevin.

 • Více o designu .

  INDIVIDUAL

  V případě individuálního designu je vše v rukou zákazníka či architekta. Potřebujeme pouze tisková data ve vektorovém formátu nebo jako obrázek s 300 DPI.

 • Více o designu .

  UNICO

  Kolekce Unico představuje 10 dekorů speciálně navržených od designérky Ivy Bastlové. Jsou ideální volbou k moderním stavbám, kde podtrhnou originální vzhled.


Více druhů motivů - pro tisk Dura Print Chci více kruzik-logo


Volejte:+420 606 684 424 email:info@vratamares.cz

Zadejte si poptávku (vrata, brány a stínící technika)